جمعه, 3 خرداد 1398
    /  4
عنوان : بازدید نایب رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه از مراحل راه اندازی فرهنگسرای شهر .
کد خبر : ۱۸۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ 
ساعت : ۱۲:۵۸:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید نایب رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه  از مراحل راه اندازی فرهنگسرای شهر .

صبح روز سه شنبه 13 آذر ماه ، آقای جعفر مرادی نایب رئیس محترم شورای اسلامی شهر چهاردانگه با حضور در ساختمان شماره 3 شهرداری از مراحل و روند راه اندازی فرهنگسرای شهر بازدید نمود و تاکید کرد تا هرچه زود تر و حداکثر ظرف مدت 48 ساعت این مرکز راه اندازی شود .

فرهنگسرای جدید شهر چهاردانگه با برنامه ریزی های انجام شده و جابجایی معاونت های عمرانی ، فرهنگی-اجتماعی و خدمات شهری در ساختمان شماره 3 شهرداری واقع در خیابان شهید باهنر(افشین) کوچه گلستان2/3 (شهید بازدار) جنب آتش نشانی در حال راه اندازی می باشد.

این ساختمان دارای سه طبقه مجزا و فضای مناسبی جهت برگزاری کلاسهای آموزشی و فرهنگی، قرائت خانه و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی است ، که به علت استقرار آن در بافت محلی و دسترسی آسان اهالی به آن ، محل مناسبی برای راه اندازی فرهنگسرا می باشد .

جعفر مرادی در این باره گفت : راه اندازی فرهنگسرا در چنین فضایی بسیار نمود خواهد داشت ، این ساختمان از پتانسیل خوبی برخوردار است و امکانات لازم رای برای تبدیل به فرهنگسرا دارد ؛ وی تاکید کرد : اقدامات اولیه در راستای تعمیر و بازسازی ساختمان باید با سرعت هرچه تمامتر صورت پذیرد تا اهالی محترم بتوانند در اسرع وقت از آن استفاده نمایند .

فرهنگسرای چهاردانگه دارای قرائت خانه مجهز ویژه دانش آموزان ،دانشجویان و علاقه مندان مطالعه، ویژه دختران و بانوان گرامی می باشد ، همچنین کلاسهای قرآنی ویژه کودکان ، نوجوانان هم اکنون در دارالقرآن برقرار است و خانواده های عزیز می توانند از امکانات آن برخوردار شوند .

این فرهنگسرا از ابتدای هفته آینده پس از بهسازی و تعمیرات ، به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید و متعاقباً برنامه های پیش بینی شده ،  به اطلاع عموم خواهد رسید .

                                                                                                                                                                                                 (سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه) 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0