يکشنبه, 22 فروردين 1400
  • ساعت : ۲۰:۲۹:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 14
  • کد خبر : ۴۰۸۷
    /  7
برگزاری اولین جلسه شورای مدیران شهرداری چهاردانگه در سال ۱۴۰۰ در شورای شهر چهاردانگه
اولین جلسه شورای مدیران شهرداری چهاردانگه در سال ۱۴۰۰ در شورای شهر چهاردانگه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر چهاردانگه ؛اولین جلسه شورای مدیران شهرداری چهاردانگه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در مورخ ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۰ در شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در این جلسه که به صورت صمیمانه برگزار شد، اعضای شورای اسلامی شهر به برخی از نکات مهم و قابل توجه برای پیشرفت شهر، معضلات شهری و رفاه حال شهروندان اشاره کردند.

همچنین محمد عفیفی شهردار چهاردانگه از تعامل و همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد، و بیان کرد: از تک تک پرسنل شهرداری که با تمام توان و همت و فعالیت خود باعث شدند شهرداری چهاردانگه در تمام حوزه ها رشد ۷۰ الی ۸۰ درصدی و در بعضی از واحدها پیشرفت بالای چندین درصدی در خدمات رسانی به مردم شریف و گرانقدر چهاردانگه را داشته باشد، تقدیر و تشکر می‌کنم.

عفیفی این نحوه عملکرد و رشد مطلوب در سال گذشته را پدیده‌ای در نحوه مدیریت شهری نامید که توسط پرسنل خدوم، پرتلاش و دلسوز شهرداری چهاردانگه رقم خورده و در استان تهران قابل تقدیر می‌باشد.

همچنین شهردار چهاردانگه از فعالیت های زیربنایی که درسال گذشته صورت گرفته است ابراز امیدواری کرد و افزود: امید است درسال آینده با همت مضاعف همچون سال ۹۹ که ریل گذاری بسیار مطلوبی ایجاد شده است شکوفایی و موفقیتی دو چندان حاصل شود.

در ادامه عفیفی شهردار چهاردانگه مسیر حرکت و نقشه راه را برای مدیران شهرداری ترسیم کرده و خدمات رسانی به مردم عزیز شهر چهاردانگه را افتخاری بزرگ دانست.

همچنین در طی این جلسه مدیران شهرداری به برخی از اقدامات صورت گرفته در سال ۱۳۹۹ اشاره کرده و به بیان برنامه و اهداف واحد خود در سال ۱۴۰۰ پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0