شنبه, 2 مرداد 1400
  • ساعت : ۲:۵۰:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 694
  • کد خبر : ۴۰۸۵
پیام تسلیت حامد عیسوند رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه بمناسبت فرارسیدن ماه محرم
آزادی و آزادگی، بزرگترین درس مکتب محرم است
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر چهاردانگه، حامد عیسوند رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه طی پیامی به مناسبت آغاز ایام ماه محرم ضمن تسلیت این روزهای حزن انگیز، آزادی و آزادگی را بزرگترین درس مکتب محرم دانستند.در ادامه متن این پیام آمده است:

بار دیگر محرم الحرام فرا رسید تا دل عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در سوگ شهادت جانسوز ایشان، هفتاد و دو تن از یاران باوفایش و اسارت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) غرق در غم و ماتم شود. مکتب محرم و عاشورای حسینی(ع) مملو از درس های بزرگ انسان ساز برای همه اقشار جامعه در هر مرحله سنی و با هر گرایش اجتماعی است.

ولایتمداری، بصیرت در فضای غبارآلود، وفاداری به عهد، ایثار در راه خدا، ایمان به حق و حقیقت، دل بریدن از مادیات، دوری از دنیا طلبی و ... همه و همه از درس های مکتب حسینی(ع) است.

اما بی شک بزرگترین درسی که از این واقعه تاریخی می توان آموخت، درس آزادی و آزادگی است، درسی که حتی امروز نیز می توان با تکیه بر آموزه های آن زیر یوغ ظلم و ستم و تحقیر استکبار جهانی نرفت و  تحت پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه، سرافراز و بالنده مسیر  روبهترقی  را پیمود.

اینجانبان فرا رسیدن ماه محرم، ایام شهادت حضرت امام حسین(ع) و اصحاب با وفایش را تسلیت و تعزیت عرض می نمائیم .

 

روابط عمومی شورای اسلامی شهر چهاردانگه

امتیاز :  ۲.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0