چهارشنبه, 1 بهمن 1399
    /  5
عنوان : دومین مرحله رزمایش همدلی و كمك مومنانه در شهر چهاردانگه
کد خبر : ۴۰۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ 
ساعت : ۱:۲۸:۳۸

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

رزمایش همدلی و کمک مومنانه با حضور حامد عیسوند رئیس شورای شهر ، آقای خوارزمشاهی و خانم گیل آبادی اعضای شورای شهر، بخشدار ، ریاست دادگاه عمومی بخش ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام جعفر صادق(ع) ، امام جمعه واوان ، فرماندهان حوزه های مقاومت ، بسیجیان و جمعی از خانواده های معزز شهدا در مصلای شهر چهاردانگه برگزار شد.

شهر چهاردانگه همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در ماه مهمانی خدا، صحنه دیگری از همدلی و مواسات را در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و در دستگیری و کمک به نیازمندان خلق کرده و در گام دوم رزمایش «کمک مومنانه» بیش از دو هزار و ۵۰۰ نیازمند دستگیری کردند.

دومین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه با همکاری ناحیه مقاومت بسیج امام جعفر صادق(ع)چهاردانگه ، سپاه حضرت سید الشهدا(ع) استان تهران، مجموعه مدیریت شهری و خیرین گرانقدر در شهر چهاردانگه برگزار شد.

بسیجیان شهر چهاردانگه  نیز هم‌پای دیگر هموطنان خود در ماه مبارک رمضان ، دست نیازمندان را گرفتند و موجی از همدلی به راه انداختند ‌و همانند دیگر برهه‌های تاریخی حماسه‌ای دیگر را رقم زدند و رزمایش «کمک مومنانه» را پرشورتر به تجلی کشیدند.

 

پایگاه خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه


تعداد بازدید : 1079

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0