يکشنبه, 18 خرداد 1399
عنوان : در یكصدو پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر بررسی و رسیدگی به سكونت و اقامت شهردار چهاردانگه در دستور كار قرار گرفت.
کد خبر : ۴۰۴۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ 
ساعت : ۲:۵۷:۴۷

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

به گزارش سرویس خبری شورا یکصدو پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر در بیست و پنجم آبان ماه با حضور اعضای شورای شهر و محمد قدس آغاز گردید. پس از قرائت قرآن و فرازی از وصیت نامه شهید ، آقای حامد عیسوند رییس محترم شورای شهر میلاد پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و ولادت امام جعفر صادق را تبریک عرض نمود. اعضای محترم شورای شهر  با رسیدگی و بررسی در خصوص احراز سکونت شهردار مطابق قانون با حضور آقای مهندس قدس به موضوع دستور کار پرداختند.

در ادامه جلسه پس از  صحبتهای اعضای شورا و مهندس قدس و با توجه به قوانین و اینکه شهردار و همسر و فرزند یا فرزندان وی میبایست در محدوده قانونی شهر سکونت و اقامت داشته باشند و با شرایط محل خدمت آشنا و مشکلات و معضلات را از نزدیک مشاهده نمایند و چون پس از بررسی توسط اعضای محترم شورای شهر ،تشخیص دادند که شهردار چهاردانگه در شهر محل خدمت سکونت ندارد و عدم سکونت وی محرز میباشد . لذا مطابق قانون خاتمه خدمت شهردار را به مرجع صدور حکم اعلام نمودند. همچنین جهت اجتناب از رکود و وقفه در امور مهم شهر و جاری بلافاصله مطابق قانون آقای محمد عفیفی یکی از کارکنان شهرداری را تا انتخاب فرد جدید(شهردار) بعنوان سرپرست تعیین نمودند.

 


تعداد بازدید : 257

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0