يکشنبه, 18 خرداد 1399
    /  4
عنوان : بازدید حامد عیسوند رییس شورا همراه با مسولین و مهندسین حوزه عمران شهرداری چهاردانگه از پروژه های عمرانی و برسی و پیگیری درخواستهای واصله مردمی و مشكلات موجود در سطح شهر
کد خبر : ۴۰۴۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ 
ساعت : ۱۸:۱۲:۳۰

امتیاز :  ۲.۵۷ |  مجموع :  ۷

به گزارش سرویس خبری شورا ، صبح روز یکشنبه بیست و هشتم مهرماه حامد عیسوند رییس شورای شهر همراه با مهندس دشتی و مسولین و مهندسین حوزه عمران شهرداری از برخی پروژه های عمرانی بازدید داشتند. طی بازدید صورت گرفته از محل احداث استخر چهاردانگه در کنار ساختمان شورای شهر ، از روند پیشرفت پروژه توسط حوزه عمران شهرداری گزارشی ارائه گردید که در  حال تکمیل و اجرای فونداسیون کاسه استخر میباشد .در این بازدید مسولین حاضر اعلام داشتند در صورت تامین اعتبار و برآورد تقریبی با حدود ۵/۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار میتوان مجموعه را به بهره برداری رساند.

 حامد عیسون  سپس در ادامه  برای بازدید از روند تکمیل و اصلاح معابر اطراف میدان شهدای مدافع حرم در بلوار جانبازان انتهای گلستان ۲۵و ۲۰ به سمت حسین آباد بازدید به محل پروژه حاضر شدند و مسولین همراه از حوزه عمران شهرداری علت نیمه تمام ماندن و عدم اجرای بهسازی معابر را وجود ۳ عدد تیرک سیمانی چراغ برق در مسیر اعلام کردند که با مصوبه شورا در حال پیگیری برگزاری معاملات وسپس قرارداد با پیمانکار مربوطه جهت جابجایی تیرها میباشیم.

لازم به ذکر است که در این بازدیدها، مطالبات و درخواستهای مردم عزیز در دستور کار رییس کمیسیون بودجه و حقوقی و برنامه شورای شهر بود. از موضوعات مورد بازدید و پیگیر میتوان به انهار انتهای کوچه های شهرک مطهری در موازات بلوار جمهوری که باعث بروز معضلات و مشکلاتی برای شهروندان این شهرک شده است اشاره داشت که سالهاست بوی نامطبوع و انباشت فاضلاب ، بهداشت و محیط این منطقه از شهر را دچار آسیب کرده است. پس از بازدید میدانی و توضیحات ارائه شده توسط مهندس دشتی و مهندسین مربوطه علت را وجود معارض در املاک مورد موضوع اعلام داشتند که از انجام احداث فاضلاب و عملیات عمرانی جلوگیری بعمل می آید و اینکه طبق طرح جامع شهری کاربری این املاک فضای سبز میباشد و لذا با تملک و توسعه فضای سبز در این بخش میتوان محیط آرامی و سلامتی را جهت رفاه و آسایش و رفع مشکلات موجود ایجاد نمود. همچنین حامد عیسوند رییس شورای شهر از بوستان شهرک ماهشهر و درخواست های واصله مردم این محله در خصوص زمین چمن مصنوعی و آرامش در پارک و محل استراحت و تفریح شهروندان عزیز این شهرک بازدید داشتند که در دستور کار کمیسیون های مربوطه در شورا قرار دارد و در حال برسی میباشد.  

ادامه پیگیری های عیسوند  از معابر شهرک عبدل آباد منتهی به بلوار طالقانی  بود که مرحله زیر سازی انجام گردیده  اما همچنان به حال خود رها و آسفالت نشده است ، و اینکه یکی راههای مواصلاتی مردم از گلشهر به این شهرک میباشد و فاقد روشنایی لازم است که مقرر شد مسولین مربوطه در اسرع وقت اینگونه معابر را شناسایی و با تصاویر مستند جهت برنامه ریزی و اولویت بندی به شورای شهر گزارش نمایند.

یکی دیگر از موضوعاتی که شهروندان شهرک گلشهر پیگیر و درخواست دارند مورد بازدید و پیگیری حامد عیسوند رییس شورای شهر قرار گرفت ، موارد اصلاح و آسفالت کنار گذر پل رودخانه کن به سمت گلشهر که در مسیر خیابلن اصلی واقع شده است و باعث بروز تصادفات رانندگی و انحراف از مسیر به دلیل وضعیت نامطلوب و خرابی و شانه خاکی موجود در جاده میباشد که ضمن تشکر از شهردار ، مسولین، مهندسین و  کارکنان حوزه عمران شهرداری میبایست شهرداری در اسرع وقت برسی و به این موضوع رسیدگی نماید.

 

سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه


تعداد بازدید : 318

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0