پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
عنوان : پیام تبریك حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر و محمد قدس شهردار چهاردانگه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
کد خبر : ۴۰۴۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ 
ساعت : ۲۱:۵:۵۴

امتیاز :  ۳.۵۰ |  مجموع :  ۲

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر چهاردانگه  حامد عیسوند رییس شورای شهر و محمد قدس شهردار  ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در پیامی این هفته را به همه جوانان و ورزشکاران این شهر تبریک گفتند. متن پیام به شرح زیر است:

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهر ، به ویژه کارکنان اداره ورزش و امور جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهر سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نماییم. نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.بی شک ورزش شهر چهاردانگه، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهر در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

در پایان مجددا ، اینجانبان فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش،مربیان ،ورزشکاران ، داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی شهر ورزش دوست چهاردانگه  تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نماییم.


تعداد بازدید : 167

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0