شنبه, 21 تير 1399
عنوان : یكصدو پنجاه و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با محوریت برسی احداث ایستگاه مترو چهاردانگه و روند تكمیل پروژه مجتمع سینمایی گلشهر ، برگزار شد .
کد خبر : ۴۰۳۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۱۶:۱۸:۲۳

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۳

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی ، یکصدو پنجاه سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ، روز دو شنبه پانزدهم مهر ماه به ریاست آقای حامد عیسوند و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار محترم و برخی معاونین وی برگزار شد.

از مهمترین موراد این جلسه می توان به برسی و تصمیمات شهرداری چهاردانگه با قرارگاه خاتم النبیاء  در مورد اجرای طرح احداث ایستگاه مترو که در نظر شورا نیز میباشد اشاره داشت.

گفتنی است مقرر شد شهرداری چهاردانگه با قرارگاه خاتم الانبیا جلساتی را برگزار ونسبت به احداث ایستگاه مترو چهاردانگه برنامه ریزی و اقدامات لازم را انجام و در اسرع وقت جهت برسی و تصمیم گیری به شورا ارسال نمایند.

همچنین از جمله موضوعات دیگر که در این جلسه مطرح گردید ، لایحه شهرداری در مورد صورتجلسه با تعاونی مسکن کارکنان شهرداری ، بخشداری و دادگستری بود که طی صورتجلسه  مقرر شده است حدودآ یکصدو پنجاه مترمربع بنای تجاری جهت بهره مندی و رفاه حال ساکنین مجتمع باران در شهرک گلشهر پس از طی مراحل و اخذ مجوزهای قانونی اقدام شود که پس از طرح در جلسه با نظر اعضای  شورای شهر برای برسی بیشتر، تصمیم گیری در این باره به جلسات آتی موکول شد.

شایان ذکر است ؛ از دیگر موضوعاتی که در یکصدو پنجاه وسومین جلسه رسمی شورای شهر مطرح و مورد برسی قرار گرفت ، موضوع  ادامه روند عملیات احداث پروژه مجتمع سینمایی گلشهر و رفع موانع و مشکلات موجود آن جهت تکمیل و بهره برداری کامل بود که در دستور کار کمیسیون های تخصصی شورا و شهردار و معاونت فنی و عمرانی  قرار گرفت تا در اسرع وقت گزارش های لازم را در مورد اقدامات مرتبط ، به شورای اسلامی شهر ارسال نمایند.


تعداد بازدید : 336

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0