پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
عنوان : پیام تبریك رئیس شورای اسلامی و شهردار چهاردانگه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس
کد خبر : ۴۰۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ 
ساعت : ۹:۴۳:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

31شهريور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژيم بعث عراق به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی، اولین روز از ایام مبارکی است که به نام هفته دفاع مقدس نامگذاري شده است.
هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.

هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.
این حادثه بزرگ و ماندگار توانست همه معادلات جهانی معمول درعرصه سياسی، نظامی، اجتماعی و فرهنگي را برهم زند و غرور و سرافرازی را برای مردم ایران زمین بر جای بگذارد.
اينک که در ايام هفته دفاع مقدس، رايحه و عطر دل انگيز شهدا در کشور و شهر عزیزمان چهاردانگه به مشام میرسد، اینجانبان وظیفه خود می‌دانیم این هفته را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه دلیرمردان عرصه ایثار و مقاومت تبریک عرض نماییم.

 فرا رسيدن هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه ای ازبرجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقية االاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا العظمي خامنه اي (مد ظله العالي)و ملت شهيد پرور ايران اسلامي به خصوص مردم  شهید پرور ۸ سال دفاع مقدس شهر چهاردانگه تبريك عرض نموده و از خداوند متعال توفيق ادامه راه شهيدان جنگ تحميلي را  براي خود و همگان مسألت می نماییم .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه

محمد قدس شهردار چهاردانگه

 


تعداد بازدید : 114

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0