پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
عنوان : پیام تبریك رئیس شورای اسلامی وشهردار چهاردانگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی.
کد خبر : ۴۰۲۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ 
ساعت : ۹:۳۳:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


پیام تبریك رئیس شورای اسلامی وشهردار چهاردانگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی.

طلوع خورشید علم آموزی و دانش آموزی در صبحدم آغازین روز مهر ماه یادآور و نشانگر شروع دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت و پرورش دانش آموزان است . در مهر ، تلاش و مهارت و تفکر دست به دست هم داده ، گردهم  میایند تا علم را بیافرینند و شاه راهی به دروازه های علم بگشایند .
تقارن اول مهر ماه ، بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت ، ایثار و شهامت ، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد می بایست کنار هم بوده تا بشریت را از گرداب جهالت و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهامت رجعت نمودند تا درس ازادگی را معنا بخشند .

در آغاز سال تحصیلی جدید ، ضمن تبریک این جشن بزرگ ، فرصت را غنیمت دانسته ، مراتب سپاس و قدردانی را از کارکنان ، اساتید و معلمان که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم ، خلاق و پایبند به ارزشها و اخلاق ، گامهای موثری برمی دارند ، اعلام می داریم ، همچنین از تمامی دانشجویان و دانش آموزان پرتلاش شهر انتظار آن را داریم تا قدردان این دوران پر برکت عمر خویش باشند .

همچنین تبریک ویژه خود را به قدوم معصومانه نوگلان و شکوفه های نو رسته کلاس اولی تقدیم می داریم ، امیدواریم با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمون های مقام معظم رهبری و سیاستهای آموزش و پرورش دولت تدبیر وامید ، باهمفکری و همدلی فرهنگیان گرانقدر ، دانش آموزان تلاشگر و صاحب نظران عرضه تعلیم وتربیت و نهادهای فرهنگی واجتماعی شهر،موجبات عزت ، سرافرازی و شکوه شهرمان را فراهم آوریم .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه

محمد قدس شهردار چهاردانگه


تعداد بازدید : 134

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0