دوشنبه, 12 خرداد 1399
    /  6
رو عنوان : نواختن زنگ مهر و مقاومت مدارس شهر و بخش چهاردانگه در آغاز تحصیلی سال ۹۹_۹۸
عنوان : رییس و اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه همراه با مسولین شهرستان و بخش در برگزاری آیین افتتاح و نواختن زنگ مدرسه شریعتی نیا در روستای فیروز بهرام بخش چهاردانگه ومدرسه شاهد حضور یافتند.
زير عنوان : با حضور رئیس شورای اسلامی شهر آقای حامد عیسوند و اعضای شورا آقای حمزه خواررمشاهی و خانم گیل آبادی و شهردار محترم در مدرسه شاهد طی مراسمی زنگ مهر و مقاومت سال تحصیلی جدید نواخته شد.
کد خبر : ۴۰۲۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ 
ساعت : ۲۱:۲۶:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور  فرماندار محترم شهرستان اسلامشهر جناب آقای دکتر مرسلپور و جناب آقای حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر و جناب آقای حمزه خوارزمشاهی و سرکار خانم گیل آبادی اعضای شورای شهر و جناب آقای قدس شهردار محترم و جناب آقای مهندس حیدری بخشدار محترم چهاردانگه و دیگر مسولین و مدیران شهر و بخش در مدرسه نوساز شریعتی نیا در روستای فیروز بهرام و مدرسه شاهد شهر چهاردانگه طی مراسمی زنگ آغاز سال تحصیلی جدید نواخته شد.
 در حاشیه این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه  با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید ابراز امیدواری کرد امسال سالی توام با موفقیت و سربلندی برای همه دانش آموزان باشد.
حامد عیسوند خاطرات دوران مدرسه را از بهترین لحظات و فرصت های زندگی برشمرد و گفت: دانش آموزانی که از این فرصت ارزشمند برای پیدا کردن دوستانی خوب و تحصیل علم و دانش بهره می برند آینده ای روشن و درخشان خواهند داشت.

(روابط عمومی شورای اسلامی شهر چهاردانگه)


تعداد بازدید : 260

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0