شنبه, 21 تير 1399
    /  2
عنوان : تعرفه شهریه اماكن فرهنگی و ورزشی ، باید مطابق مصوبه شورای شهر باشد .
کد خبر : ۳۹۹۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ 
ساعت : ۱۳:۳۱:۴۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تعرفه شهریه اماکن فرهنگی  و ورزشی ، باید مطابق مصوبه شورای شهر  باشد .

اماکن فرهنگی و ورزشی سطح شهر که تحت نظر شهرداری اداره می شوند ، از جمله امکاناتی هستند که برای استفاده عموم مردم ساخته شده اند.

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه در یکصدو بیست و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر در این باره گفت : اماکن فرهنگی و ورزشی که تحت نظارت شهرداری فعالیت می نمایند باید مطابق قانون از تعرفه قیمت های مصوب در شورای شهر تبعیت نمایند و شهرداری موظف است دراین خصوص با نظارت دقیق و اطلاع رسانی عمومی بر اجرای کامل تعرفه قیمت ها نظارت کافی داشته باشد.

وی همچنین درخصوص استفاده رایگان بانوان وآقایان بازنشسته از امکانات ورزشی اظهار داشت :تمهیداتی درنظر گرفته شود تا بازنشستگان و افرادی که از تمکن مالی برخوردار نیستند از امکانات ورزشی شهرداری به صورت رایگان استفاده نمایند ، لذا ساعاتی از روز برای سانس آقایان و خانم ها اختصاص دهید .

سرپرست معاونت فرهنگی واجتماعی دراین باره اظهارداشت : سالن های ورزشی تحت نظارت معاونت فرهنگی و اجتماعی  شهرداری مطابق تعرفه های تعیین شده فعالیت می نمایند و در صورت مشاهده بروز تخلفاتی از این دست مطمئناً با پیمانکاران خاطی برخورد جدی خواهد شد.

وی ادامه داد : هم اکنون با هماهنگی به عمل آمده با سازمان حمل ونقل شهرداری چهاردانگه برای رانندگان تاکسی شهر چهاردانگه امکان استفاده از امکانات ورزشی مانند استخر به صورت رایگان فراهم شده است .

رئیس شورای شهر ضمن تشکر و قدردانی از زحمات معاونت فرهنگی و اجتماعی و کلیه همکاران در ارائه خدمات مطلوب به اهالی محترم اذعان داشت : با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر اخذ مبالغ خارج از حدود تعرفه مصوبه شورای شهر ، معاونت فرهنگی ضمن تهیه گزارش کاملی از این موضوع و ارسال آن به شورای شهر ، تعرفه های مصوب شورای شهر را از طریق نصب بنر مقابل اماکن ورزشی و تاکید بر رعایت آن از جانب پیمانکاران  ، اطلاع رسانی نمایند.

(سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه)

 


تعداد بازدید : 233

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0