يکشنبه, 18 خرداد 1399
    /  2
عنوان : روند تكمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی در یكصدو بیست و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه بررسی شد .
کد خبر : ۳۹۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ 
ساعت : ۱۳:۱۰:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 روند تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی در یکصدو بیست و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه بررسی شد .

پیرو پیگیری های به عمل در سه ماهه اول سال 98 توسط شورای اسلامی شهر چهاردانگه در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام سطح شهر صبح روز دوشنبه مهندس قدس شهردار و دکترنورینژاد معاونت عمرانی شهرداری چهاردانگه با حضور در یکصدو بیست وهشتمین جلسه رسمی شورای شهر گزارش عملکرد ارائه نمودند .

حامد عیسوند رئیس شورای شهر در این باره گفت : با توجه به اینکه در ابتدای سال 98 تصمیم شورا مبنی بر تکمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام که بعضاً چندین سال است مسکوت مانده اند ، از شهردار و معاون عمرانی شهرداری خواسته شد تا گزارش عملکرد سه ماهه خود را در جلسه شورای شهر ارائه نمایند.

 نوری نژاد در گزارش خود اظهار داشت :  دوره اول مناقصه موضوع تکمیل مجتمع فرهنگی ورزشی شهید همت ، مجتمع سینمایی و ساختمان شماره دو  برگزار شده وبه دلیل به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان واجد شرایط ،  هم اکنون دوره دوم نیز آگهی عمومی شده که به محض حضور پیمانکاران قدرتمند قرارداد منعقد و عملیات ساختمانی  آغاز خواهد شد .

وی ادامه داد : پیمانکار استخر چهاردانگه از طریق مناقصه عمومی  مشخص شده و پس از عقد قرارداد طی همین ماه فعالیت خود را آغاز خواهد نمود وتعیین پیمانکار  استخر گلشهر با تجدید مناقصه پس از طی مراحل قانونی مشخص خواهد شد .

حامد عیسوند در خصوص تعیین پیمانکاران قدرتمند اظهار داشت : برای تعیین پیمانکاران  باید با دقت بیشتری اقدام گردد تا پیمانکارانی به خدمت گرفته شوند که از قدرت اجرایی و مالی بالایی برخوردار باشند تا مشکلاتی که هم اکنون با آن مواجه هستیم و موجب  تعویق در اجرای پروژه های عمرانی شده است ، نشویم .

وی افزود : امیدوارم با تعیین پیمانکاران کارآمد پروژه های نیمه تمام تا پایان سال 98 به بهره برداری برسند .

(سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه)

 


تعداد بازدید : 240

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0