شنبه, 21 تير 1399
عنوان : سی امین سالگرد ارتحال ملكوتی بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی ، بنیانگذار كبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (علیه الرحمه) ) بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت باد.
کد خبر : ۳۹۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ 
ساعت : ۱۳:۱۹:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی ، بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام خمینی (علیه الرحمه) ) بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت باد.

پبام اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه به مناسبت ارتحال حضرت امام (ره) به مردم شریف چهاردانگه:

با سلام و تعزیت

      بسیاری از کسانی که روز تشییع پیکر امام راحل را به خاطر دارند همچنان معتقدند تا کنون چنین جمعیتی را یک‌جا ندیده بودند. میلیون‌ها ایرانی در مراسم وداع با امام انقلاب‌شان به خیابان آمدند تا برای آخرین بار وفاداری خود را نسبت به او و آرمان‌هایش نشان دهند. اما حضرت امام خمینی (ره)که بود که توانست چنین خیل مشتاقانی را بوجود بیاورد؛ کسانی که هنوز با شنیدن نامش منقلب می‌شوند و اشک در چشمان‌شان حلقه می‌زند.

14 خرداد، سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذارکبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (علیه الرحمه) بر تمامی هموطنان گرانقدر و عاشقان ولایت تسلیت و تعزیت عرض می نماییهمچنان پایبند عهدی که بستیم خواهیم بود تا با پاسداری از  آرمانهای والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا ، تحت لوای فرامین مقام عظمای ولایت، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش نمائیم.

اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه


تعداد بازدید : 147

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0