يکشنبه, 18 خرداد 1399
    /  5
عنوان : راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم غیور،اعضای شورای اسلامی و مسئولان شهر چهاردانگه با شكوه برگزار شد.
کد خبر : ۳۹۷۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ 
ساعت : ۱۳:۲۳:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم غیور،اعضای شورای اسلامی و مسئولان شهر چهاردانگه با شکوه برگزار شد.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، ماه میهمانی خدا ، مسلمانان جهان به فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت آیت اله خمینی (قدس السره الشریف) با حضور در خیابان های شهرهای کشور های مختلف در سرتاسر جهان یک صدا می شوند و بانگ مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا سر می دهند .

فریاد مسلمانان لرزه بر اندام مستکبران جهان می اندازد و پشتوانه گرمی برای مردم مظلوم فلسطین خواهد بود ، که سالهاست در برابر ظلم و صهیونیسم با سنگ و چوب ایستادگی می کنند .

روز جمعه دهم خرداد ماه و بیست و ششمین روز ماه مبارک رمضان مردم شهر چهاردانگه دوش به دوش مسئولان و مدیران شهر در این راهپیمایی ضد استکباری حضور یافتند و بار دیگر همچون سالهای پیش حمایت خود را از مردم ستمدیده فلسطین فریاد زدند .

اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه نیز درکنار مردم از آغاز با حضور خود از رژیم اشغالگر قدس اعلام انزجار کردند .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین اظهار داشت : اکنون که چهل سال از پیروزی انقلاب به رهبری امام راحل(ره) می گذرد و به فرمان ایشان آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز جهانی قدس نامگذاری شده، مسلمانان جهان وظیفه خود میدانند با حضور در مراسم راهپیمایی نفرت و انزجار خود را از زور گویی و اشغالگری اعلام نمایند ، اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه نیز از این امر مستثنا نیستند و درکنار مردم بانگ مرگ بر اسرائیل و مرگ آمریکا و مرگ بر استکبار سر می دهند.

(سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه)


تعداد بازدید : 169

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0