دوشنبه, 12 خرداد 1399
    /  2
عنوان : یكصدو بیستمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه برگزار شد.
کد خبر : ۲۹۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۱۸:۴۵

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

یکصدو بیستمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه برگزار شد.

یکصدو بیستمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه صبح روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه ، همزمان با سالروز تشکیل شوراها ، با حضور کلیه اعضای محترم ، شهردار و جمعی از معاونین ومسئولین شهرداری در محل شورای شهر برگزار شد .

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد و در ادامه فرازی از زندگینامه و وصیتنامه شهید بزرگوار "کریم خشک دهان " برای حاضرین قرائت شد .

در نطق پیش از دستور جلسه آقای حامد عیسوند رئیس شورای شهر ضمن تبریک روز جهانی کاروکارگر و گرامیداشت روز معلّم ، سالروز تشکیل شوراهای اسلامی را تبریک گفت و اظهار داشت : این نهاد مردمی به اندازه ای حائز اهمیت است که علاوه بر تاکید قرآن بر این موضوع و شورایی اداره نمودن همه ی امور ، از همان بدو پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل دولت جمهوری اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره)فرمان تشکیل شورای اسلامی را صادر فرمود و در  اصل 101 تا 107 قانون اساسی این مهم مورد تاکید قرار گرفت .

وی افزود  : امروز که حدوداً یکسال و نیم از آغاز به کار دوره پنجم شورای شهر می گذرد ، امیدوارم عملکرد شورا آنگونه که شایسته مردم است ، بوده باشد . و در ادامه راه آنطور که مورد رضایت خدا و مردم خواهد بود تصمیماتی را برای شهر اتخاذ نماییم که موجب پیشرفت همه جانبه و رضایتمندی اهالی محترم ، شود.

وی همچنین دریافت لوح تقدیر از فرمانداری محترم شهرستان را به عنوان عضو نمونه شورای شهر به آقای هادی کوهی تبریک گفت .

آقای جعفر مرادی نایب رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک سالروز گرامیداشت روز معلم و تقدیر از مقام والای معلم و همچنین روز کارگر ، سالروز تشکیل شوراها به فرمان حضرت امام(ره) را به هم اعضای شورای شهر تبریک گفت .

در ادامه آقای جعفر عسکری عضو شورای شهر ضمن تشکر از حاضران در جلسه و تبریک روز معلم و روز جهانی کارگر ، شوراهای شهر را نهاد و پایگاه مردم دانست و از شورا به عنوان محلی برای رفع مشکلات مردم یاد کرد و سالروز تشکیل شوراها را تبریک گفت .

آقای هادی کوهی عضو شورای شهر با قدردانی از اعضای شورای که در کنار یکدیگر تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم و شهر به کار گرفته اند تشکر کرد و سالروز تشکیل شوراهای اسلامی شهر را تبریک گفت .

در ادامه جلسه معاون مالی و اداری و همچنین معاون فنی وعمرانی در خصوص عملکرد خود از ابتدای سال تا کنون به ارائه گزارش پرداختند .

پس نطق اعضای محترم شورای شهر و ارائه گزارش عملکرد شهرداری موارد مطروحه در دستور جلسه یکصدو بیستمین جلسه رسمی مورد نقد و بررسی قرار گرفت و به رای گذاشته شد .

مصوبه تامین هزینه های برپایی محفل تلاوت قرآن با توجه به فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان در یکی از مساجد شهر و تامین هزینه طرح ساماندهی معتادان متجاهر  به تصویب رسید .

با توجه به اهمیت موضوع نصب سیستم روشنایی در خیابان شهید رضایی  در راستای حفظ و افزایش امنیت تردد در این مسیر ، این لایحه به اتفاق آرا به تصویب نهایی رسید .

مصوبه واگذاری حق انتفاع قطعه زمینی با مساحت تقریبی 3200 متر مربع تا پایان کار عملیات احداث خط 3 مترو تهران –چهاردانگه-اسلامشهر ، به پیمانکارمربوطه نیز به تصویب نهایی شورای اسلامی رسید.

(سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه)


تعداد بازدید : 133

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0