دوشنبه, 12 خرداد 1399
    /  2
عنوان : حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه ، ضمن تبریك ، نهم اردیبهشت ،سالروز تشكیل شورا ها ، این روز را نقطه عطفی در جمهوری اسلامی عنوان كرد.
کد خبر : ۲۹۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۲۹:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه  ، ضمن تبریک ، نهم اردیبهشت ،سالروز تشکیل شورا ها ، این روز را نقطه عطفی در جمهوری اسلامی عنوان کرد.

حامد عیسوند : هرچند که بیست سال پس از فرمان حضرت امام خمینی (قدس السره الشریف) اولین دوره شورای های شهر تشکیل گردید ، اما همین امر نقطه عطفی شد برای اجرای کامل قانون اساسی که با توجه اهمیت موضوع ، اصل ۱۰۱ تا ۱۰۷ قانون به موضوع شورا ها اختصاص یافته ، چرا که یکی از اصول جمهوری اسلامی ، مشارکت مردم در اداره کشور و شورایی عمل کردن است .

وی افزود : شورای شهر محل هم اندیشی و حضور مردم برای اداره امور خودشان است ، اعضای شورای های شهر که با رای مردم و به انتخاب مردم به نمایندگی از آنان در شورای شهر حضور می یابند ، از جنس مردم هستند و به خواسته های آنان از نزدیک شناخت دارند ، چرا که به علت حضوردر میان مردم و زندگی در کنار آنان مشکلات و معضلات محله و شهر را به خوبی میشناسند.

عیسوند ضمن تقدیر و تشکراز اعضای شورای اسلامی شهر در ادوار گذشته از اعضای دوره پنجم تشکر کرد و اذعان داشت : ضمن سپاس از اعضای محترم دوره پنجم شورای شهر ، که خالصانه و بی وقفه در خدمت شهر و مردم هستند ، سالروز تشکیل شوراها را به حضور همه اعضاء تبریک عرض می کنم و آرزو دارم در کنار یکدیگر هرچه در توان داریم برای خدمت به مردم و استیلای شهر به کار گیریم .

و من الله توفیق

حامد عیسوند


تعداد بازدید : 125

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0