Monday, June 1, 2020
    /  4
Title : كلنگ ساخت ایستگاه مترو شهر چهاردانگه به زمین نشست
news code : 4076
Date : 4/29/2020
time : 2:4:14

Average :  3.00 |  Submitted :  2

 در روز نهم اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی شوراهای اسلامی کشور با حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر، حامد عیسوند رئیس شورای شهر ، بخشدار چهاردانگه، اعضای شورای شهر آقایان خوارزمشاهی ، عسگری و خانم گیل آبادی، امام جمعه چهاردانگه ، ریاست دادگاه بخش، شهردار و جمعی از مسولین و مردم عزیز کلنگ ایستگاه مترو شهر چهاردانگه بر زمین خورد‌.

حامد عیسوند در حاشیه مراسم کلنگ زنی  اعلام داشت : ساخت ایستگاه مترو یکی از پروژه های اولویت داری است که به یاری خداوند ، همراهی مردم و کمک دیگر مسولین بتوان آن را در سریعترین زمان ممکن احداث و به بهره برداری رساند. وی افزود: پیمانکار پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) است و درفاز نخست مبلغ چهل میلیارد تومان برای این پروژه اعتبار پیش بینی شده است.

رئیس شورای شهر چهاردانگه گفت : همزمان با عقد قرارداد ساخت ایستگاه مترو شهر ، پروژه احداث پل غیر همسطح نیز در بودجه سال ۹۹ پیش بینی و ردیف عمرانی گرقت و  قراردادی با قرارگاه خاتم (ص) منعقد شده است که مطالعات جهت عملیاتی شدن این پروژه آغاز و با توکل به خدا ، کمک مسولین و همراهی مردم شریف و بزرگوار شهر بزودی شاهد آغاز احداث این پروژه خواهیم بود.

 

پایگاه خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه


item visited : 91

Back           print print      send to friends send to friends    
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0